Czwartek, 28 maja 2020

Ks. Roman Kneblewski: Czy Pan Jezus i Matka Boska byli Żydami? [WIDEO]

Opublikowano: 30 kwietnia 2017 07:43:29
Podziel się i skomentuj

- To Kościół Katolicki – i nikt inny (a już na pewno nie współcześni Żydzi!) – jest Ludem, czyli Narodem Wybranym. W pewnym sensie narodem wybranym mamy szansę się stać również my, Polacy… mówi ks. prałat Roman Kneblewski z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy w jednym ze swoich wideo-wykładów.

Ks. Roman Kneblewski: Czy Pan Jezus i Matka Boska byli Żydami?  [WIDEO]

Porusza przede wszystkim jednak często poruszaną kwestię pochodzenia Świętej Rodziny. Warto posłuchać, bo istnieje na ten temat wiele mitów.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Polka zamordowana w egipskiej Hurghadzie Mogło dojść do próby porwania. Na filmie nakręconym w piątek na jednej z ulic Hurghady widać, że Polka jest przerażona i płacze. Podczas rozmowy ze swoim chłopakiem przebywającym w kraju mówi bardzo nieskładnie
Więcej...

Imigrant do staruszki: "Jesteś kobietą! Masz mnie szanować!"
- Młody imigrant postanowił zrobić wykład starszej Niemce z Wiednia na temat tego, że to ona powinna szanować jego, a nie on ją.
Więcej...

Kolejna miliardowa pożyczka i obniżenie emerytur o 18%!!! Czy to samo czeka wkrótce Polskę?
Podatnik nie płacił podatku jeżeli zarobił 36 tys zł rocznie, teraz nie zapłaci jeżeli zarobi do 24 tys. zł. Powyżej tej kwoty już będzie płacił. Na banksterów.
Ale będzie płacił nie tylko z tego podatku, ale również z tego co "odkłada" na swoją emeryturę. System emerytalny to jedna wielka fikcja czego przykładem najlepszym jest nasz rodzimy ZUS do którego rokrocznie dopłaca polski podatnik. Nie ma czegoś takiego jak "odłożone pieniądze na emeryturę".
Więcej...

Akcja „Wisła” zakończyła banderowskie ludobójstwo – oświadczenie prezesa Ruchu Narodowego
Gdyby Polską w 1947 roku nie rządzili komuniści, a suwerenne władze Rzeczypospolitej, reakcja na ludobójczą działalność OUN-UPA musiałaby być równie zdecydowana.

Podziel się i skomentuj