Sobota, 17 sierpnia 2019

Nie dajmy sobie narzucić „Klątwy”!

Opublikowano: 2 marca 2017 13:16:30
Podziel się i skomentuj

Jesteśmy teraz w dramatycznej konfrontacji między potomstwem Niewiasty przyobleczonej w słońce a potomstwem bestii. Toczymy zacięty bój z nowym totalitaryzmem. Faszyzm czy komunizm to był tylko wstęp do bezpośredniego objawienia się satanizmu w czystej postaci w naszych czasach. Cofnęliśmy duchowo do czasów przed przyjściem Chrystusa. Widzimy na nowo wśród nas ludzi uprawiających czary i gusła oraz ludzi czczących demony.

Spektakl „Klątwa” w teatrze Powszechnym nie ma niestety wiele wspólnego z dramatem Stanisława Wyspiańskiego, ma natomiast wszelkie cechy rytuału satanistycznego, już sama nazwa o tym mówi. Takie rytuały są dzisiaj kodem kulturowym cywilizacji śmierci, ideologii bez Boga. Wcześniejszym tego dowodem była uroczystość otwarcia tunelu św. Gotarda (1 czerwca 2016r.) w Szwajcarii, gdzie wprost był ukazany kult szatana przy obecności najwyższych władz Unii Europejskiej. Te wydarzenia ukazują planowe przygotowanie zmian kulturowych prowadzących do czci demonów. Do tego są również wykorzystywane publiczne pieniacze za zgodą władz stolicy. Nareszcie maski dobrodusznych przedstawicieli wolności człowieka spadły. Ukazała się czarna prawda.

Spektakl „Klątwa” jest bluźnierczym świętokradczym atakiem wobec krzyża oraz papieża Polaka a jednocześnie świętego Kościoła katolickiego, prowokuje również do nienawiść wobec kapłanów, jak tak to było w krajach takich jak Hiszpania, Meksyk, gdzie po takich aktach nienawiści mordowano księży. Jest to kolejne zakwestionowanie autorytetu księży w naszej ojczyźnie co na pewno przyczyni się do niewiary i buntu wobec Boga.

Nie dajmy sobie narzucić „Klątwy”!

Warto wsłuchać się w przestrogę pewnego Chorwata powiedział do grupy pielgrzymów z Francji: „Nie myślcie, że bratobójcza wojna dotyczyła tylko Jugosławii. Nienawiść dzisiaj jest tak wielka, że w każdej chwili, w każdej części Europy taka wojna może wybuchnąć”.
Już po pierwszym spektaklu to przedstawienie powinno być zablokowane. To nie jest żadna sztuka lecz, prowokacja, ściek bluźnierstw oraz demoniczna manifestacja złego.
Pamiętajmy by naszą Polskę egzorcyzmować Różańcem Świętym i pokutą. To co się stało wzywa nas do jeszcze większej czujności i solidarności.

3 marca 2017 r. zapraszam do Nocnej Pokuty – nabożeństwa wynagradzającego za ten haniebny spektakl. Odbędzie się ono w Warszawie na ul. Kawęczyńskiej w bazylice Najświętszego Serca Jezusa. Zaczynamy o godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim potem, katecheza, Droga Krzyżowa, Modlitwy przebłagalne, Różaniec Święty, o godz. 24.00 Msza święta.

Ks. Michał Dłutowski


Podziel się i skomentuj