Czwartek, 28 maja 2020

Dr Patey: Jakie bariery krępują polską przedsiębiorczość? [WIDEO]

Opublikowano: 14 kwietnia 2017 07:10:42
Podziel się i skomentuj

7 kwietnia b.r. w Sanoku odbyła się prelekcja nt. "Jakie bariery krępują polską przedsiębiorczość?", zorganizowana przez Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Rolników SWOJAK. Wykład wygłosił dr Mariusz Patey, dyrektor Instytutu im. Romana Rybarskiego i publicysta portalu dzienniknarodowy.pl

Dr Patey: Jakie bariery krępują polską przedsiębiorczość? [WIDEO]

Instytut jest otwarty dla wszystkich, którym bliski jest dorobek wybitnego polskiego ekonomisty okresu międzywojennego prof. Romana Rybarskiego, jednego z najwybitniejszych polityków obozu narodowego w II RP. Instytut prowadzi badania i proponuje rozwiązania zasadniczych problemów, przed jakimi postawiona jest Polska i Polacy: kryzys instytucjonalny rodziny, zapaść demograficzna, edukacja, nauka, gospodarka, systemy ubezpieczeń emerytalnych, zdrowotnych, ordynacja podatkowa, władza ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Dziewczynka była gwałcona przez prawie 50 pracowników ONZ, którzy mieli pomagać na Haiti
Media donoszą o siatce pedofilów, która działała w ramach misji pokojowej ONZ na Haiti. Na jaw wychodzą obrzydliwe fakty, a ofiary przerywają milczenie.
Więcej...

Strażnicy szariatu włamują się do pokoju geja i przyłapują go na gorącym uczynku! [wideo]
Dwóch dwudziestoparoletnich Indonezyjczyków zostało aresztowanych 28 marca po tym, jak zostali przyłapani na czynnościach seksualnych. Mężczyźni spotkali się w pokoju jednego z nich, do którego nagle wtargnęli strażnicy szariatu.
Więcej...

Włoskie siatkarki zrobiły sobie nietypowe półnagie zdjęcia
Włoska drużyna siatkarska USD Altair 1963, po tym, jak wygrała rozgrywki Serie D, zrobiła sobie nietypowe, półnagie zdjęcie. Zamiast topless, zawodniczki zrobiły sobie zdjęcie... bez majtek..
Więcej...

Niemka weźmie ślub z bratem zamachowca z Berlina. Chce żeby zamieszkał z nią w Niemczech
34-letnia Susanne K. z Berlina poznała 31-letniego Walida Amriego po zamachu na świąteczny jarmark w Berlinie, którego 19 grudnia dokonał jego brat Anis. W ataku zginął polski kierowca ciężarówki oraz 11 innych osób.
Więcej...

Podziel się i skomentuj