Czwartek, 28 maja 2020

Papież powołał do Papieskiej Akademii Życia zwolennika aborcji!

Opublikowano: 14 czerwca 2017 12:52:00
Podziel się i skomentuj

Kontrowersyjna decyzja papieża Franciszka. Do Papieskiej Akademii Życia, która zajmuje się zagadnieniami ochrony życia poczętego, powołał filozofa Nigela Biggara, który jest zwolennikiem aborcji do 18 tygodnia ciąży.

Papież powołał do Papieskiej Akademii Życia zwolennika aborcji!

Wśród 50 uczonych powołanych do współpracy przy Papieskiej Akademii Życia znaleźli się także m.in. bioetycy, laureat Nagrody Nobla oraz muzułmański uczony oraz uczony wyznania mojżeszowego.

Papieską Akademię Życia powołał po raz pierwszy papież Jan Paweł II w roku 1994.


CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Norweska pisarka namawia do ucieczki do Polski. Wszystko przez imigrantów!
Norweska autorka wielu powieści m.in. "Islam. Jedenasta Plaga" Hege Storhaug w mocnych słowach mówi na temat tego, co europejskie elity wyprawiają z Europą. Chwali natomiast Polskę i uważa, że na starość wyjedzie tutaj. "Mówię im, że bardzo poważnie myślę o Europie Wschodniej jako miejscu, gdzie za kilka lat przeniosę się na emeryturę"
Więcej...

Nagroda dla oficera, który użył islamisty jako "żywej tarczy" przeciw agresywnemu tłumowi muzułmanów [WIDEO]
Pomysł okazał się skuteczny, gdyż muzułmanie zrezygnowali z rzucania kamieniami. Jednak nagranie akcji doprowadziło do zdecydowanej akcji politycznej miejscowych muzułmanów.
Czytaj dalej

--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy Dziennik Narodowy istnieje już ponad rok i w ciągu tych kilkunastu miesięcy udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

Podziel się i skomentuj