Niedziela, 23 lutego 2020
Ewaryst Fedorowicz

Fedorowicz: Teraz Rzepliński z Gersdorf sądy wam zreformują :-D

Opublikowano: 24 lipca 2017 12:53:23
Podziel się i skomentuj

No nie musicie odpowiadać, bo ja w sumie to Wam współczuję:
tak, ja to się udało Andrzejowi Korhauserowiczowi Dudzie i obu Romaszewskim - pardon - rozpiździć Prawo i Sprawiedliwość, to nawet Tusk nie potrafił!

Fedorowicz: Teraz Rzepliński z Gersdorf sądy wam zreformują :-D

Właśnie Prezes Gersdorf, po wyjściu z Pałacu Namiestnikowskiego zadeklarowała, że się Andrzejowi Korhauserowiczowi Dudzie oddaje "do dyspozycji intelektualnej" :-D

Nie, no niech mu się oddaje do dyspozycji, ale błagam - nie do intelektualnej!!! :-D

A sprawy się mają tak, jak pisałem 2 miesiące temu i tydzień temu, i 2 lata temu i za każdym razem mnie tu, swoim zwyczajem opluliście.

------

Najpierw cytat z tekstu sprzed 2 miesięcy, Smoleńsk, czyli Polacy kontra Polakopodobni

„a może zastanowicie się, pisowscy Czytelnicy dlaczego Prezydent Duda pytany o odtajnienie słynnego Aneksu do raportu o WSI modelowo rżnie głupa, uśmiechając się przy tym jak niejaki Adrian?

Przecież ponoć ten Aneks był najbardziej pożądanym dokumentem, poszukiwanym przez marszałka Komorowskiego? Chyba, że to z tym pożądaniem to nieprawda?

A może wiecie, dlaczego Prezydent Duda, kastrując ustawę samorządową z paragrafu fundamentalnego, uniemożliwiającego wójtom, burmistrzom, prezydentom seryjne kandydowanie, uniemożliwił właśnie rozgonienie skorumpowanych, samorządowych sitw, na których PO chce budować struktury państwa równoległego do tego rządzonego przez PiS?

A może wiecie, dlaczego Prezydent Duda próbuje (póki co nieskutecznie) wykastrować początkującą normalność w – jadąc Prezesem (TYM Prezesem) znieprawionych sądach, ustawę o KRS, wyrzucając z niej wygaszenie mandatów obecnej ferajny?)

Nie wiecie?
Ja też nie wiem, ale przypomniało mi się takie stare, polskie porzekadło:
każdy polityk ma swój Nowy Tomyśl, co go gryzie!

A morał z tego taki, że dopóki Prezydent Duda nie przestanie chronić obecnego Układu,
nie ma sensu się ekscytować draństwami poprzednie”

------

A teraz tekst sprzed tygodnia Jak Andrzej Duda obronił sędziowską mafię , w którym przewidziałem finał – czyli obronę Układu przez Andrzeja Korhauserowicza Dudę.

„No to macie, pisowcy, tego swojego prezydenta:
a taki cacany!
Takie selfie sobie z ciemnym ludem robi!
A i przed powstańcem przyklęknie i za kombatantkę przemówienie przeczyta!

A to jest UWEK!

Uwek, który w 2001 roku, gdy tylko idiota albo cynik ostatni zaprzeczał, że to partia największych szkodników, nie pałowany deklarację członkowską podpisał.

Ten najcenniejszy obrońca UKŁADU - najpierw zablokował rozgonienie samorządowych klik, zmuszając Prezesa do wycofania się z pomysłu uniemożliwienia kandydowania wójtom, burmistrzom, prezydentów po raz 3, i parę dni temu zawetował (!) ustawę o RIO.

Teraz obronił sędziowską mafię.”

-----------

Ja PiSowi i pisowcom nie ufam – po tym, jak nepotyzm i ssanie milionów z kieszeni podatników przez tych wszystkich Targalskich i Sakiewiczów stały się normą na wzór platformiarski.

Po tym, jak popieranie neobanderowców są kluczem i legitymacją do zrobienia kariery w MSZ czy choćby rządowych mediach, nie mam co do tej partii i tego środowiska złudzeń.

Ale żeby tak sobie kolejnego Kazka Marcinkiewicza na kolejnym świeczniku postawić, to trzeba mieć w głowie sieczkę zamiast mózgu. :-D

No nic, teraz wakacje, a przy najbliższej okazji spokojnie oddam głos na narodowców, bo ci przynajmniej polskie, ideowe pryncypia mają.

To co – jakiejś elementarnej refleksji z patrzenia na dalsze rozwalanie Polski przez namaszczonego przez PiS uweka, Andrzeja Korhauserowicza Dudę wam życzę!

Ewaryst Fedorowicz

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Michalkiewicz: Idzie ogromny przemyt broni DO POLSKI z Ukrainy [WIDEO]Więc jeżeli się zestawi te informacje o przemycie broni z obecnością co najmniej miliona Ukraińców w Polsce [...] to w tym milionie statystyczne prawdopodobieństwo jest takie, że niektórzy mogą być zadaniowani na różne okoliczności. - takie szokujące słowa padły z ust Stanisława Michalkiewicza w jego ostatnim komentarzu dotyczącym głównie trzeciej rocznicy Majdanu.
Więcej...

Skąd w islamie bierze się upośledzenie umysłowe oraz niski iloraz inteligencji? [WIDEO] U większości społeczeństw jest to zachowanie najbardziej potępiane, jednak istnieją kultury, które w pełni akceptują związki kazirodcze. Jedna z nich to kultura islamska.
Więcej...

Podziel się i skomentuj