Niedziela, 23 lutego 2020

Winnicki: Decyzja prezydenta kończy ciężki kryzys polityczny i zabiera paliwo liberałom [WIDEO]

Opublikowano: 24 lipca 2017 13:46:17
Podziel się i skomentuj

Decyzja prezydenta:
- kończy ciężki kryzys polityczny,
- zabiera paliwo liberałom,
- ratuje PiS przed skutkami własnego hazardu państwem.

Zwracam uwagę na ten trzeci aspekt. Tryb w jakim PiS chciał załatwić sprawę SN pchał ich w model działania, w którym nie potrafiliby rządzić Polską i ponieśliby szybką klęskę. Co najgorsze - torując drogę radykalnym pomysłom lewicowym i liberalnym do władzy w państwie. Nie wiem czy na Nowogrodzkiej zdają sobie z tego sprawę.

Winnicki: Decyzja prezydenta kończy ciężki kryzys polityczny i zabiera paliwo liberałom [WIDEO]

Nie wiem czy zdają sobie sprawę z tego, jak wiele dali liberałom oręża swoją butą, topornością propagandy, zacietrzewieniem czy głupotami o ubekach, gdy na ulicach manifestowało, niestety, mnóstwo zwykłych Polaków. W najgłupszy możliwy sposób zmobilizowali do opowiedzenia się po liberalnej stronie również wielu młodych.

Trzeba mówić o:
- manipulacjach liberalnych mediów
- zagranicznej agresji na Polskę
- oraz wielu zdrajcach Ojczyzny, donosicielach którzy się w tych dniach ujawnili.

Ale twierdzić, że tysiące, które wyszły na ulice to wszystko "ubecy i złodzieje" może tylko ktoś odklejony od rzeczywistości. Wszystko było, niestety, do przewidzenia. Mówiłem o tym w imieniu Ruchu Narodowego w ubiegły wtorek z mównicy sejmowej. ZANIM kryzys się rozhulał. Zachęcam Państwa do wysłuchania tych 6 minut.
Pycha kroczy przed upadkiem, koleżanki i koledzy z PiS. A brak wyobraźni ten upadek bardzo przyspiesza. Mając większość w parlamencie, prezydenta, media i ogromną większość Polaków za reformą sądownictwa, potrafiliście to koncertowo zepsuć.

W imię czego? Hazardowej politycznej zagrywki, obliczonej na podnoszenie i obniżanie ciśnienia, która wam nie wyszła. Miejmy nadzieję, że prezydent przedstawi teraz sensowne propozycje bo, podkreślmy, RADYKALNA reforma sądownictwa jest pilnie potrzebna.

poseł Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Michalkiewicz: Idzie ogromny przemyt broni DO POLSKI z Ukrainy [WIDEO]Więc jeżeli się zestawi te informacje o przemycie broni z obecnością co najmniej miliona Ukraińców w Polsce [...] to w tym milionie statystyczne prawdopodobieństwo jest takie, że niektórzy mogą być zadaniowani na różne okoliczności. - takie szokujące słowa padły z ust Stanisława Michalkiewicza w jego ostatnim komentarzu dotyczącym głównie trzeciej rocznicy Majdanu.
Więcej...

Straż Graniczna zatrzymała dwie Ukrainki, wwożące do Polski elementy armaty przeciwlotniczejLufa działka wraz z zamkiem ukryte były w instalacji hydraulicznej. Obie przemytniczki wraz z dwoma innymi Ukraińcami zostały zatrzymane. Śledztwo w tej sprawie prowadzi już Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
Więcej...

Podziel się i skomentuj