Niedziela, 23 lutego 2020

Jacek Żakowski na tropie matki opozycji!

Opublikowano: 27 lipca 2017 13:45:00
Podziel się i skomentuj

Opozycja totalna poszukuje swojego lidera. Był już Mateusz Kijowski, ale okazało się, że udręczony przez reżim lud miast i wsi nie rozpoznał w nim zbawcy narodu. Podejmowane są kolejne próby. Ryszard Petru też okazało się, że nie jest przywódcą z marzeń, bo ma problemy z opanowaniem swoich pragnień i w sytuacjach stresowych myśli głównie o tym jak bryknąć na Maderę. Następnie Władek Frasyniuk razem z Lechem Wałęsą.

Jacek Żakowski na tropie matki opozycji!

Lechu musisz!

Lech Bolek Wałęsa w godzinie próby wylądował w szpitalu, ale wspierał duchem. Władek jest zajęty pilnowaniem swoich tirów.
Oczywiście na manifestacjach jest pełno transparentów z Władysławem Bartoszewskim i cytatem „warto być przyzwoitym” ale jednak opozycji przydałby się lider który żyje.

Co by tu zrobić, może pan pułkownik Mazguła?

Może Łoziński (następca Kijowskiego w KOD), może pan Szumełda (od chorej łapki na pogrzebie w Gdańsku)? Poszukiwania trwają, CV wraz z listem motywacyjnym przyjmowane są w redakcji na ulicy czerskiej. A kadrowy myśli kogo by tu…
Dobra, zrobimy sondaż i liderem zaufania zrobimy charyzmatycznego Kosiniaka Kamysza, kurka wodna nikt w to nie uwierzył.

TAK, TAK, TAK, teraz na pewno się uda!

Borys (Borysław) Budka oraz Myszka Agresorka! To się musi udać, jest parytet płci, jest parytet partii jest młodość jest i doświadczenie (Budka był ministrem sprawiedliwości) jest i determinacja. Tak teraz się uda.

Jacek Żakowski w środę w porannym programie TOK FM kadził pani Kamili, że Polacy szukają od lat ojca (narodu) a powinni szukać matki narodu (w domyśle pani poseł Kamili G-P). Pani poseł skromnie kokietowała, że ona nie wie czy się nadaje na taką matkę, ale jak trzeba to trzeba.

Redaktor Żakowski jest w błędzie, opozycja już dawno znalazła sobie swoją matkę – Andrzejek Hadacz z pod pałacu i wszystkich innych prowokacji został swego czasu przez TVP zdemaskowany jako dawny TW o pseudonimie Matka. Opozycja ma już matkę nie potrzebuje innej.

Podziel się i skomentuj