Niedziela, 23 lutego 2020

Szlachtowicz: Brońmy kibiców Legii, bo to oni mówią jak jest i jak było!” – kilka słów o decyzji UEFA

Opublikowano: 13 sierpnia 2017 04:16:31
Podziel się i skomentuj

Jesteśmy kilka dni po rewelacyjnej, bardzo mocnej i pokazującej prawdę prezentacji kibiców Legii Warszawa. Dla niektórych kontrowersyjna, dla innych szokująca, a dla mnie po prostu pełna prawdy. Nie trzeba było długo czekać, by UEFA wszczeła dochodzenie w tej sprawie i zapowiedziała, że klub może zostać za nią ukarany! To już kolejny dowód na to, że żyjemy naprawdę w szalonych czasach. Czasach, gdzie kłamstwo zamienia się w prawdę i odwrotnie. Podczas Powstania Warszawskiego Niemcy zamordowali 160 tysięcy osób!

Szlachtowicz: Brońmy kibiców Legii, bo to oni mówią jak jest i jak było!” – kilka słów o decyzji UEFA

Tysiące z nich były dziećmi! Czy to jest kłamstwo? Czy „Żyleta” skłamała oddając hołd tym, którzy polegli za naszą wolność? Oczywiście, że nie, ale żyjemy w postkolonialnym państwie, który próbuje wyjść z pod wpływów tych, co od wielu wieków próbowali zrobić z nas niewolników.

Kibice w Polsce byli ostoją prawdomówności w czasach, gdy tego naprawde brakowało w naszym życiu publicznym. Zakłamane niemieckie media, w języku polskim ogłupiały nasze społeczeństwo i kibice Legii byli tymi, którzy powiedzieli „nie” i bez ceregieli wykrzykiwali prawdę o tym jak naprawdę wygląda nasz kraj. W czasach największej popularności Donalda Tuska i całej tej bandy z Platformy Obywatelskiej, nie bali się powiedzieć im prawdę prosto w twarz. Niektórzy z nich zapłacili bardzo wysoką cenę, gdyż Piotr Staruchowicz – „Staruch”, przesiedział w więzieniu za śpiewanie i prowadzenie „Żylety” podczas meczów Legii Warszawa. To samo było z z Maciejem Dobrowolskim, który w bardzo wątpliwych okolicznościach i przez ponad trzy lata siedział bez wyroku. Obaj kibice podpadli wspomnianej Platformie, która jest tak obywatelska, jak była Milicja Obywatelska!

Dzisiaj już wiemy, że UEFA może nałożyć karę finansową na włodarzy stołecznego klubu. To wariactwo w czystej postaci i stawianie wszystkiego do góry nogami. Legiońści oddali hołd tym, którzy za nas przelewali swą krew, a że zrobili to w bardzo konkretny i dobry sposób. No cóż, niektórym prawda w oczy kole. Moi mili państwo trzeba stanąć po stronie kibiców Legii, gdyż już niedługo kary, nie tylko finansowe mogą dotyczyć nas wszystkich. I nieważne, że mówimy prawdę i mamy rację. Jak pisałem wyżej. Prawda nie ma znaczenia, bo ktoś, lub coś chce by pamięć historyczna i za nią idąca okrutna prawda o Niemczech i Rosji zostały zapomniane. Nie pozwólmy na to i wspierajmy Legionistów. Po prostu chrońmy fanatyków, którzy mówią jak jest i plują wrogom w twarz!

Piotr Szlachtowicz

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Ukraińcy żądają od Polski odszkodowań za stracone majątki!
Ukraińcy składają w Archiwum Państwowym w Przemyślu dużą liczbę wniosków o wydanie dokumentów archiwalnych, potwierdzających własność nieruchomości w okresie międzywojennym. Chodzi o dokumenty poświadczone urzędowo, które potem mogłyby być wykorzystywane np. w sprawach sądowych i procesach administracyjnych. W tym dotyczących odszkodowań za pozostawione w Polsce mienie.
Więcej...

Wysok: Kowalski i Chojecki to kłamcy [WIDEO]
W drugiej części pt "Dlaczego doszło do upadku Mariana?" opowiem o tym jak został pozyskany do współpracy z sektą i jakie były tego głębsze przyczyny. W trzecim odcinku opowiem o historii Pastora Chojeckiego i jego metodach werbunkowych, sztuczkach i kłamstwach, "nauczaniu" i fałszach, które rozpowszechnia - pisze Grzegorz Wysok
Więcej...

Maspex w tarapatach! Po Tigerze szykuje się bojkot konsumencki Tymbarku. Za... współpracę z "Gazetą Wyborczą"
Dlaczego? Ano dlatego, że przy zakupie "Gazety Wyborczej" napój tej firmy można kupić po promocyjnej cenie. Dla internautów to jasny sygnał, że Maspex zbratał się z wrogiem z Czerskiej.
Więcej...

Podziel się i skomentuj