Niedziela, 23 lutego 2020

Szlachtowicz: Kolejny „chory psychicznie” islamista dokonał zamachu!? – proszę mnie nie rozśmieszać!

Opublikowano: 18 sierpnia 2017 05:41:37
Podziel się i skomentuj

Tym razem Barcelona! Tylko tym razem już nie będzie tak łatwo sprzedać bajeczki, że atakującym był chory psychicznie islamista i w ogóle jego wyznanie nie miało znaczenia. Tym razem opinia publiczna nie będzie chciała kupić kolejnej głupiej historyjki, że człowiek, który zabił niewinnych zaatakował, bo miał dość życia i dość siebie. Powodowała nim tylko i wyłącznie nienawiść do świata zachodniego.

Szlachtowicz: Kolejny „chory psychicznie” islamista dokonał zamachu!? – proszę mnie nie rozśmieszać!

Dlatego nie wierzcie państwo mediom mainstreamowym i nie „łykajcie” tych kłamstw o chorobie psychicznej napastnika. To jest po prostu kolejna cześć przyzwyczajania i zaakceptowania przez nas, ludzi, którzy nienawidzą kim i czym jesteśmy!

Z atakami terrorystycznymi mamy do czynienia od dłuższego czasu. Mogłbym wymieniać bez końca, ale to nie ma sensu. Szczególnie dla nas, Polaków, którzy mieszkają na obczyźnie i wiedzą czym smakuje islam w społeczeństwie zachodnim. Nie ma takiej siły, ani możliwości, by wyznawcy Allacha poddali się multikulti i otwartości którą oferują im włodarze państw zachodnich. Dlaczego więc ktoś próbuje nam „wcisnąć’ tych ludzi i łudzi się, że wszystko będzie w porządku? Nie będzie! Oni nienawidzq zachodu i nienawidzą tego, kim jesteśmy i jak żyjemy. Już ponad trzydzieści lat temu opisał to konkretnie Samuel Huntington w swoim epokowym dziele pt. „Zderzenie Cywilizacji”! Dzisiejsi włodarze na te wiedzę są ślepi i głusi. Nie ma znaczenia, że owa publikacja zawiera prawdę i konkretną analizę tego, z czym mamy do czynienia. Liczy się ślepota poprawności politycznej, która przynosi kolejne ofiary cywilne.

W tym całym horrorze jest jeszcze jeden wątek. NWO, lub jak ktoś woli „Nowy Porządek Świata”. Analizują ostanie ataki (nie incydenty!) terrorystyczne przychodzi do głowy jedna myśl. Czy ktoś tym steruje? Czy komuś zależy, by nasze społeczeństwo żyło w stanie strachu? Czy elita masońskich lordów chce, by nastapiła depopulacja naszego świata w wyniku wojny spowodowanej róznicami na tle religijnym? To jest całkiem możliwe, ponieważ jest wiele sygnałów, że tak właśnie się dzieje. Tak, czy siak osoba, która dokonała zamachu w Barcelonie i osoby, które zrobiły to w innych miastach nienawidziły nas, ponieważ nie wyznajemy ich religii i nie mamy podobnego stylu życia.

Europa staje przed naprawdę ważnym i ciężkim wyzwaniem. Powrócić do swojej tradycji i fundamentu, jakim jest chrześcijaństwo, albo schylać się ku upadkowi. Jak na razie wszystko wygląda tragicznie, gdyż zapomniano, co ją kształtowało i na czym wyhodowała swoją potęgę. Poprawność polityczna zbiera swoje krwawe żniwo i nie będę was oszukiwał, że ten zamach w stolicy Katalonii, to tylko incydent. Następnym razem będzie więcej i w sposób, który będzie przerażał nawet najtwardszych. Pójdę nawet dalej. Moim skromnym zdaniem dzisiejsze elity chcą, by powstała anarchia, która zmusi do wprowadzenia do nowego porządku, który z wolnoscią i demokracją będzie miał niewiele wspólnego.

Piotr Szlachtowicz, thenowypolskishow.co.uk

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Wysok: Od 2003 r. nad umysłem Mariana pracuje pastor Chojecki [WIDEO]
- Jego wiedza jest "komiksowa", tzn. on szybko łapie jakiś problem, ale płytko. Nie pogłębia go. Nie był zainteresowany czytaniem książek, ani zrobieniem matury. Chętnie za to słuchał muzyki, czytał artykuły, broszurki. Coś z tego wyłapywał, coś zasłyszał, miksował sobie w głowie, ale to nie było uporządkowane. Marian ma chaos w głowie, jego poglądy są bardzo chaotyczne - mówi Grzegorz Wysok
Więcej...

Jurek: PiS nie chce Polski wyprowadzić z UE. Kaczyński jest jednym z konstruktorów tej Unii w obecnym kształcie [WIDEO]
Przecież on był orędownikiem traktatu lizbońskiego. To był przedmiot naszego sporu, dlatego że ja byłem zdecydowanie przeciwny – przypominał Jurek. - Uważam, że za ten traktat płacimy po dziś dzień i to również materialnie.
Więcej...

Maspex w tarapatach! Po Tigerze szykuje się bojkot konsumencki Tymbarku. Za... współpracę z "Gazetą Wyborczą"
Dlaczego? Ano dlatego, że przy zakupie "Gazety Wyborczej" napój tej firmy można kupić po promocyjnej cenie. Dla internautów to jasny sygnał, że Maspex zbratał się z wrogiem z Czerskiej.
Więcej...

Podziel się i skomentuj