Niedziela, 23 lutego 2020

Marusik: W Polsce jednostki niemoralne są celowo wprowadzane do władzy [WIDEO]

Opublikowano: 26 sierpnia 2017 11:33:45
Podziel się i skomentuj

- Do władzy idzie się dla korzyści własnych: prestiż, sława, majątek, zaszczyty - mówi w najnowszym komentarzu dotyczącym problematyki demoralizacji życia publicznego deputowany do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji, Michał Marusik. - Nikt nie widzi w tym nic złego, czyli tak bardzo ludzie się już oswoili z barbarzyństwem że uważają je za oczywiste.

Marusik: W Polsce jednostki niemoralne są celowo wprowadzane do władzy [WIDEO]

- Wydaje się, że to jest taki szaberplac nad którym nikt nie panuje (....) A ja myśleć, że jest znacznie gorzej. Panuje, tylko jest ukryty - kontynuuje były szef Kongresu Nowej Prawicy. - Jednostki niemoralne są celowo wprowadzane do władzy

--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy. Dziennik Narodowy istnieje już ponad rok i w tym czasie udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Butny Niemiec awanturował się i znieważał funkcjonariusza polskiej Straży Granicznej
Wobec krewkiego podróżnego zastosowano środki przymusu bezpośredniego. Cudzoziemiec został zatrzymany, a następnie przekazany funkcjonariuszom Policji z KP w Radymnie.
Więcej...

IPN prowadzi postępowanie karne w sprawie fałszywych zeznań Lecha Wałęsy
Nowe postępowanie wiąże się z wypowiedziami Lecha Wałęsy, który m.in. w śledztwie IPN dotyczącym ewentualnego fałszowania dokumentów przez SB zeznał, że nie są one autentyczne. Podczas okazywania Wałęsie dokumentów TW „Bolka” – jak przypomina IPN – były prezydent twierdził, że nie zostały one przez niego napisane (chodzi np. o doniesienia agenturalne) ani podpisane.
Więcej...

ZUS wyplaci emerytury Ukraińcom za czas pracy na Ukrainie!
To oni staną się największymi beneficjentami tej umowy, a jej znaczenie dla polskiego systemu emerytalno-rentowego jest ogromne
Więcej...

Podziel się i skomentuj