Niedziela, 23 lutego 2020

Szlachtowicz: Wyobraźmy sobie, że gwałt na Polce to początek piekła, jakie zgotowało nam lewactwo z Brukseli!”

Opublikowano: 29 sierpnia 2017 07:51:25
Podziel się i skomentuj

Na plaży w Rimini polska para poszła na spacer, by ostatni dzień swojego urlopu zakończyć kolejnymi, dobrymi wspomnieniami. Zaatakowała ich grupa nielegalnych imigrantów, którzy w bestialski sposób gwałcili kobietę na oczach jej męża. W słowniku nie ma takich słów, by w sposób normalny opisać takie wydarzenia. I teraz proszę sobie wyobrazić, że już niedługo takie sceny lub jeszcze gorsze będą codziennością na terenie całej Europy. Już niedługo gwałty, morderstwa i inne sprawy, które „ubogacają kulturowo” staną się sprawą codzienną, ponieważ ktoś wymyślił sobie, że hordy dzikusów można ucywilizować i sprawić, że będą zachowywać się jak normalni, cywilizowani ludzie.

Szlachtowicz: Wyobraźmy sobie, że gwałt na Polce to początek piekła, jakie zgotowało nam lewactwo z Brukseli!”

Jak słucham takich informacji, to zdaję sobię sprawę, że wszystkie opowieści o wojnie w Europie z inną cywilizacją stają się realne. Wszystko, co było już nie będzie takim samym. Ktoś zadecydował za nas i postawił przed faktem dokonanym. Przyjmujcie ludzi, którzy naprawdę są hordą dzikusów, którzy myślą, że się im wszystko należy, a za każde popełnione przęstępstwo nie dosięgnie ich kara. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie, co przechodzi rodzina naszych rodaków zaatakowanych na plaży we Włoszech. Piekło, które zgotowało 4 nielegalnych emigrantów polskiej parze, odciśnie się na ich całe życie. Do cholery. Oni gwałcili kobietę na oczach jej męża, a później jeszcze ograbili swoje ofiary. To zwyrodnialstwo najwyżej miary. Teraz zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie, że już niedługo nie będzie można swobodnie pojechać gdziekolwiek w Europie, gdyż takich bydlaków, jak ci czterej wjechało na nasz kontynent tysiące! Do tego dochodzi totalny bezwład władz Unii Europejskiej. To cholerne lewactwo, zamknięte w bezpiecznych miejscach, wciąż wmawia ludziom, że to normalne i musimy otworzyć się na przybyszy z Afryki i Azji. Ale, że przynosi to cierpienie, gwałty i totalny chaos, tego już nie chcą słuchać i zobaczyć skalę głupoty własnych decyzji.

Nie chcę nikogo straszyć, ale zbrodnia na naszych rodakach nie jest kolejną tego typu sprawą, lecz pokazuje, że to dopiero początek horroru dla nas wszystkich. Ten bestialski atak pokazuje, że horda dzikusów, która najeżdża Europę nie liczy się z niczym i nikim! Gwałty, ataki terorystyczne, ataki nożem będą się nasilać, gdyż owi „uchodźcy” nigdy nie przyjmą zasad, które panują na naszym kontynencie. Do tego dochodzi ślepota lewackiej elity zarządzającej Unią Europejską. Ta grupa niewybranych biurokratów, ponad naszymi głowami postanowiła, że z mordercami nadciągającymi z innych kontynentów, będziemy mogli się dogadać i przede wszystkim oni będą chcieli zakceptować styl życia normalnego europejczyka. To utopia i głupota. Dlatego nie będę was oszukiwał. Kolejne miesiące przyniosą kolejne tego typu informacje o kolejnych gwałtach i gorszych zbrodniach, których dokonała banda bydlaków, którzy nigdy nie powinni znaleźć się na terenie Unii. Będzie gorzej, bo nikt ze wspomnianych rządzących nie sięgnął po opinię zwyczajnych obywateli, którzy powinni pierwsi wyrazić swoje zdanie na ten temat. Zwykli ludzie zostali „olani” i pozostawieni sami z konsekwencjami głupoty decyzji, która przyniesie śmierć, wojnę i piekło na ziemi. Dlatego trzeba z pełną zaciętością bronić się przed przyjmowaniem tych ludzi i wspierać obecny rząd w tej sprawie, gdyż inaczej czeka nas wiele problemów.

Piotr Szlachtowicz, thenowypolskishow.co.uk

--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy. Dziennik Narodowy istnieje już ponad rok i w tym czasie udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Fedorowicz: I ty zostaniesz prawdziwym Europejczykiem!
Pomyśl, że idziesz z żoną na nocny spacer po plaży w Jastarni i zostajesz napadnięty, pobity przez 4 islamistów, a twoja żona wielokrotnie, zbiorowo zgwałcona.
Więcej...

Wielka Brytania: Bezduszni urzędnicy oddali białe chrześcijańskie dziecko do muzułmańskiej rodziny zastępczej
Pięciolatka błagała urzędników przeprowadzających kontrolę, aby zabrali ją stamtąd
Więcej...

Kalinowski: Obywatele RP to bojówka totalnej opozycji, od 27-lat indoktrynowani przez m.in. "Wyborczą" [WIDEO]
Ci ludzie wierzą, że walczą dzisiaj o demokrację. Żyją w jakimś matrixie, jakimś alternatywnym świecie.
Więcej...

Podziel się i skomentuj