Niedziela, 23 lutego 2020

Gra w szachy jest niezgodna z islamem!

Opublikowano: 29 sierpnia 2017 16:34:24
Podziel się i skomentuj

Sport w Islamie bywa problematyczny, wyznawcy proroka powinni uważać na szachy.

Gra w szachy jest niezgodna z islamem!
Szachy

Od dawna immamowie mają problemy ze sportem, poza problemem rywalizacji, istnieje problem ubioru zawodników. Było o tym głośno w czasie ostatniej letniej olimpiady gdzie muzułmanie protestowali w sprawie strojów zawodniczek.
Oczywiście zawodniczki, które biegały w ubraniach zakrywających dokładnie ciało, miały gorsze wyniki niż te co były ubrane normalnie, ale nie o to w tym przypadku chodziło. Chodziło o zamanifestowanie swojej wiary.
Problematyczna jest też gra w szachy, gdzie główna i najważniejsza figura czyli król, jest symbolizowana przez figurę z krzyżem w koronie, gdyby tego było mało to symbole gońców też mają krzyże!
O ile bierki można zaprojektować tak, że krzyży nie będzie, to w zapisie symbolicznym szachownicy, krzyże będą zawsze widoczne.
Zostaje grać w domino, które jest bardzo popularne w krajach arabskich.

--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy. Dziennik Narodowy istnieje już ponad rok i w tym czasie udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Butny Niemiec awanturował się i znieważał funkcjonariusza polskiej Straży Granicznej
Wobec krewkiego podróżnego zastosowano środki przymusu bezpośredniego. Cudzoziemiec został zatrzymany, a następnie przekazany funkcjonariuszom Policji z KP w Radymnie.
Więcej...

IPN prowadzi postępowanie karne w sprawie fałszywych zeznań Lecha Wałęsy
Nowe postępowanie wiąże się z wypowiedziami Lecha Wałęsy, który m.in. w śledztwie IPN dotyczącym ewentualnego fałszowania dokumentów przez SB zeznał, że nie są one autentyczne. Podczas okazywania Wałęsie dokumentów TW „Bolka” – jak przypomina IPN – były prezydent twierdził, że nie zostały one przez niego napisane (chodzi np. o doniesienia agenturalne) ani podpisane.
Więcej...

ZUS wyplaci emerytury Ukraińcom za czas pracy na Ukrainie!
To oni staną się największymi beneficjentami tej umowy, a jej znaczenie dla polskiego systemu emerytalno-rentowego jest ogromne
Więcej...

Podziel się i skomentuj