Czwartek, 28 stycznia 2021

Edukując chcą zmieniać polskie społeczeństwo obywatelskie – zapisz się już dziś!

Opublikowano: 7 listopada 2017 19:27:48
Podziel się i skomentuj

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów, to nazwa projektu, który przez 5 lat swojej działalności wyszkolił już ponad 1200 osób. Co kieruje organizatorami?

W Polsce społeczeństwo obywatelskie jest wciąż słabe, dostrzegają to liderzy partii politycznych, organizacji pozarządowych, a także mediów. Celem Akademii jest kreowanie liderów, którzy swoje umiejętności i zaangażowanie przeznaczą na rzecz poszerzania wolności gospodarczej oraz obywatelskiej w naszym kraju. Dodatkowo, dzięki współpracy z zagranicznymi organizacjami, najlepsi uczestnicy Akademii będą mieli okazję zaczerpnąć inspiracji za granicą, do wygrania jest np. wyjazd na konferencję FEEcon do Stanów Zjednoczonych.

Edukując chcą zmieniać polskie społeczeństwo obywatelskie – zapisz się już dziś!

Co składa się na Polsko-Amerykańską Akademię Liderów?

* Kurs Podstawowy Online – jest to kurs odbywający się na platformie e-learningowej, na której uczestnicy przyswajają wiedzę teoretyczną z ekonomii, polityki i etyki.

* Kurs Grassroots Leadership Academy – kurs „importowany” ze Stanów Zjednoczonych, stworzony przez organizację Americans for Prosperity. Na kursie nauczysz się jak być liderem w społeczeństwie obywatelskim – zarządzania zespołem, rodzajów i skuteczności działań, sztuki perswazji i wielu innych. Kurs potrwa 3 dni (25-26 listopada oraz 10 grudnia) w Warszawie.

* Kurs Wystąpień Publicznych – profesjonalne szkolenie w zakresie wystąpień publicznych, autoprezentacji i sztuki przemawiania. Zajęcia prowadzone są przez znanego publicystę oraz dziennikarza radiowego i telewizyjnego czołowych Polskich stacji telewizyjnych (TVP, Polsat) i rozgłośni (TOK FM) - Piotra Maślaka. Kurs odbędzie się w Krakowie w dwóch weekendowych zjazdach (18-19 listopada oraz 2-3 grudnia).

Każdy uczestnik, który przejdzie pozytywnie egzamin, otrzyma także certyfikat.

Zapisy na Akademię trwają do 17 listopada na www.akademialiderow.edu.pl

Zapraszamy także na fanpage facebook: Polsko-Amerykańska Akademia Liderów

Portal DziennikNarodowy.pl jest patronem medialnym Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów.

Podziel się i skomentuj