Czwartek, 28 stycznia 2021

"Hanna Gronkiewicz-Waltz wykazała się kolejny raz złą wolą. Marsz Niepodległości przejdzie!"

Opublikowano: 8 listopada 2017 12:58:16
Podziel się i skomentuj

Jest reakcja organizatorów Marszu Niepodległości na wczorajsze informacje o próbach zakazania tegorocznej imprezy przez prezydent Warszawy, Hannę Gronkiewicz-Waltz. Przedstawiciele Stowarzyszenia Marsz Niepodległości zorganizowali dzisiaj prasowy briefing.

"Hanna Gronkiewicz-Waltz wykazała się kolejny raz złą wolą. Marsz Niepodległości przejdzie!"

- Wydałam zakaz dla Marszu Niepodległości #11listopada przez Most Świętokrzyski, ale wojewoda zezwolił na jego przejście Mostem Poniatowskiego - napisała wczoraj na Twitterze Gronkiewicz-Waltz.

- Byliśmy przygotowani na takie przeszkody ze strony Hanny Gronkiewicz-Waltz. Dlatego zarejestrowaliśmy więcej zgromadzeń. Ostatecznie zdecydowaliśmy się wybrać formę cykliczną, która jest dla nas dogodniejsza – komentował dzisiaj rzecznik Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Damian Kita.

- Hanna Gronkiewicz-Waltz wykazała się kolejny raz złą wolą wprowadzając chaos informacyjny. Marsz Niepodległości przejdzie – powiedział rzecznik Obozu Narodowo-Radykalnego, Tomasz Kalinowski. - Hanna Gronkiewicz-Waltz postawiła się w roli przeciwnika świętowania przez Polaków niepodległości. Od początku przeszkadzała organizatorom.

- Hanna Gronkiewicz-Waltz znów pokazuje, że działa na szkodę zorganizowanych polskich patriotów. To jej łabędzi śpiew. – dodał rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej, Mateusz Pławski.Źródło: medianarodowe.com
Podziel się i skomentuj