Czwartek, 28 stycznia 2021

Rodzice gwałcicieli Polki z Rimini zostaną wydaleni z Włoch! Taką decyzję podjął sąd

Opublikowano: 9 listopada 2017 05:06:50
Podziel się i skomentuj

To koniec włoskiej przygody marokańskich rodziców dwóch gwałcicieli Polki z Rimini. Decyzją sądu zostaną oni wydaleni z kraju. Nie zdarzy się to jednak natychmiast, ale dopiero w kwietniu. Wszystko przez to, że ojciec dwójki gwałcicieli odbywa karę aresztu domowego. Mężczyzna został skazany za handel narkotykami, posiadanie broni bez zezwolenia, prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu, złamanie zakazu wjazdu na teren Włoch, podanie fałszywej tożsamości oraz kradzież.

Rodzice gwałcicieli Polki z Rimini zostaną wydaleni z Włoch! Taką decyzję podjął sąd

Sąd dla nieletnich podjął więc decyzję, że taka osoba nie jest wzorem do naśladowania dla swoich dzieci i postanowił wydalić rodziców z kraju. Oprócz dwóch synów w wieku 15  i 17 lat, mężczyzna jest ojcem jeszcze dwójki dzieci, z których najmłodsze ma 4 lata. Dwaj wcześniej wspomniani synowie, to nastolatkowie, którzy latem dokonali serię napadów na turystów w Rimini. Ich ofiarami padła polska para. Kobieta została brutalnie zgwałcona, a jej partner mocno pobity.

Matkę natomiast sąd uznał za arogancką, agresywną i skłonną do oddania dzieci opiece społecznej. Uznano więc, że tacy rodzice nie są w stanie wychowywać dzieci i postanowiono ich deportować. Ojciec natomiast miał zachęcać swoich potomków, aby ci nie integrowali się ze społeczeństwem.

Teraz trzeba czekać jedynie do kwietnia przyszłego roku. Wtedy skończy się kara, którą odbywa ojciec i wtedy będzie można już wydalić rodzinę z kraju. Ciekawe ile takich przypadków jest jeszcze, a władze w ogóle na nie nie reagują?

Źródło: pilne24.pl
Podziel się i skomentuj