Wtorek, 2 marca 2021

Kostrzyn n/Odrą: Imigrant z Mołdawii zatrzymany ws. gwałtu na mężczyznie

Opublikowano: 9 listopada 2017 13:02:21
Podziel się i skomentuj

Policjanci z Kostrzyna nad Odrą intensywnie pracowali nad wyjaśnieniem wszelkich okoliczności dotyczących zgwałcenia mężczyzny. Działania te doprowadziły do zatrzymania do sprawy 39-letniego obywatela Mołdawii. Z mężczyzną przeprowadzane zostaną czynności procesowe. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Słubicach.

Kostrzyn n/Odrą: Imigrant z Mołdawii zatrzymany ws. gwałtu na mężczyznie

Wczoraj, 8.11.br., policjanci w Kostrzynie nad Odrą otrzymali zgłoszenie dotyczące zgwałcenia mężczyzny, do którego miało dojść na terenie miasta. Do wnikliwego wyjaśnienia sprawy zaangażowali się policjanci z całej jednostki. Równolegle do czynności operacyjnych, prowadzone były działania wykrywcze prowadzone przez policjantów prewencji, m.in. dzielnicowych. Mundurowi poważnie podchodzili do każdego sygnału i informacji, która mogłaby ich przybliżyć do zatrzymania osoby odpowiedzialnej za te bulwersujące zdarzenia.

Po południu na terenie województwa wielkopolskiego policjanci referatu kryminalnego zatrzymali do sprawy 39-letniego obywatela Mołdawii. Mężczyzna został przewieziony do gorzowskiej komendy. Dzisiaj i jutro, 9 i 10.11.br., zostaną przeprowadzane z nim czynności procesowe. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Słubicach.

(KWP w Gorzowie / mw)

Źródło: policja.pl
Podziel się i skomentuj