Czwartek, 28 stycznia 2021

Sachajko: Andruszkiewicz zdradził swoich wyborców

Opublikowano: 12 listopada 2017 07:47:57
Podziel się i skomentuj

Jarosław Sachajko, lubelski poseł Kukiz'15 oraz przewodniczący sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sobotnim programie Studio Polska na antenie TVP Info nie szczędził słów krytyki pod adresem Adama Andruszkiewicza, który trzy dni wcześniej ogłosił przejście do kola Wolni i Solidarni.

Sachajko: Andruszkiewicz zdradził swoich wyborców

- Poseł Adam Andruszkiewicz zdradził swoich wyborców. Przypomnijmy, że ludzie wybrali go ze względu na kilka najważniejszych postulatów przeciwko, którym się sprzeniewierzył - powiedział Sachajko.

Zaproszony do studia inny poseł Jan Mosiński podkreślił, że Andruszkiewicz nie był pierwszym, który w ostatnim czasie pożegnał się z Kukizem.

- Oni nie odeszli, tylko wy kupiliście naszych posłów. My nie straciliśmy żadnego, ponieważ w Kukiz'15 zostali ci, którzy powinni, którzy są wierni naszym postulatom - dodał Sachajko w odpowiedzi na uwagę posła PiS, Jana Mosińskiego, który zauwazył że Andruszkiewicz nie był pierwszym, który w ostatnim czasie zostawił swój klub.

Andruszkiewicz, jak zdaje się, nie wyklucza w późniejszym terminie dołączenia do partii rządzącej.

- Nie wykluczam. Wręcz chciałbym, żeby Wolni i Solidarni dołączyli w przyszłości do Zjednoczonej Prawicy. Z pewnością będę działał ku temu, aby Wolni i Solidarni bezpośrednio zasilili biało-czerwony obóz. Wydaje mi się, że Kukiz’15 również powinien wspierać Zjednoczoną Prawicę - stwierdził

Podziel się i skomentuj