Czwartek, 28 stycznia 2021

Kłamcy pod sąd! Koniec ze szkalowaniem uczestników Marszu Niepodległości!

Opublikowano: 13 listopada 2017 11:10:53
Podziel się i skomentuj

Prezes Stowarzyszenia Marszu Niepodległości, Robert Bąkiewicz, zapowiedział wczoraj podjęcie działań prawnych przeciwko osobom, które naruszyły dobre imię SMN.

- Z prawnikami Marszu Niepodległości przygotowujemy się do podjęcia działań prawnych, przeciwko mediom i osobom prywatnym, które naruszyły dobro stowarzyszenia i uczestników tegorocznej manifestacji. Więcej informacji podamy w jutrzejszym komunikacie – napisał na Twitterze Bąkiewicz.

Kłamcy pod sąd! Koniec ze szkalowaniem uczestników Marszu Niepodległości!

Na portalu zrzutka.pl organizowana jest zbiórka funduszy na ten cel. Czytamy tam:

- Niestety, sukces tej inicjatywy jest niewygodny dla wielu środowisk, gdyż nie wpisuje się w ich demoliberalny przekaz serwowany przez zawodowych propagandystów. W mediach wciąż pojawiają się kłamliwe stwierdzenia uderzające w dobre imię Polek i Polaków, którzy wspólnie, pod biało-czerwonymi sztandarami, manifestowali 11 listopada swoje przywiązanie do Ojczyzny. Marsz Niepodległości jest solą w oku tych, którzy szydzą z patriotów, wstydzą się własnego kraju i nie mają zahamowań, aby opluwać własny naród (...) Fundusze zebrane na ten cel zostaną przeznaczone na koszt obsługi prawnej. Nie możesz pozostać obojętny wobec kłamstw, które uderzają w serce naszych przekonań, są fundamentem naszego narodowego dziedzictwa. Każdy z nas jest odpowiedzialny za niepodległość Polski. Wspólnie tworzymy Marsz Niepodległości.

Podziel się i skomentuj